OLAPLEX No.4D DRY SHAMPOO

1.850,00 ден

Сув шампон кој нуди чистота и неверојатен волумен секој ден, без лепливи траги.
 
▪ ︎Сув и лесен , не создава тежина
▪ ︎Го чисти скалпот и не ги блокира порите.
▪ ︎Не остава траги и остатоци од производот
▪ ︎Ги апсорбира маснотиите и потта, истовремено одржувајќи ја косата и скалпот чисти и свежи 
 
Науката за нега на кожата е вклучена во формулата:
 
*екстракт од семе од рамбутан
Екстрактот од семе од Рамбутан, добиен од одржливи извори на овошје од рамбутан, е концентриран извор на заштитни антиоксиданси за детоксикација на косата и скалпот.
 
*оризов скроб:
го апсорбира вишокот маснотии и пот што предизвикуваат непријатни мириси, без да предизвика наслаги и остатоци дури и со секојдневна повторна апликација, гледате чиста, сјајна, волуменозна коса.
Достапност: На залиха
Категории ,
Опис

Сув шампон кој нуди чистота и неверојатен волумен секој ден, без лепливи траги.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OLAPLEX No.4D DRY SHAMPOO
1.850,00 ден