OROFLUIDO RADIANCE ARGAN SHAMPOO 240ML

1.200,00 ден

Шампон за благо чистење на сите типови коса.Луксузна формула со три органски масла -арган,циперус и лен, со пријатна, свилена текстура и преубав мирис на килибар и ванила, ги обновува влакната и ја прави косата свиленкаста и сјајна.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за благо чистење на сите типови коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OROFLUIDO RADIANCE ARGAN SHAMPOO 240ML
1.200,00 ден