SERIE EXPERT LISS UNLIMITED MASK 250 ML

1.900,00 ден

Маска за измазнување на дури и најбунтовната коса.Формула збогатена со про-кератински комплекс, масло од орев и Evening Primrose масло за да и обезбеди брилијантен сјај и мазност на косата.
Ја храни и измазнува вашата нескротлива коса.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути, потоа се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Маска  за измазнување на нескротлива коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT LISS UNLIMITED MASK 250 ML
1.900,00 ден