OSIS+ FLEXWAX ULTRA STRONG CREAM WAX 85 ML

1.100,00 ден

Ултра цврст крем восок за стајлинг кој е формулиран за да овозможи повторно стилизирање на косата одново и одново. Овој восок обезбедува ултра силна текстура, одвојување и контрола. Дополнително, овој производ ќе ви даде природен сјај без да остави никакви масни остатоци. Идеален за секојдневна употреба и лесно се отстранува.

Начин  на употреба:Втријте мала количина на влажна или сува коса.Стилизирајте по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Ултра цврст крем восок за стајлинг кој е формулиран за да овозможи повторно стилизирање на косата одново и одново.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS+ FLEXWAX ULTRA STRONG CREAM WAX 85 ML
1.100,00 ден