STMNT SPRAY POWDER 4 GR

1.400,00 ден

Вашето тајно оружје за груба текстура. Со оваа пудра во спреј ќе постигнете инстантно подигнување на коренот и неверојатен волумен,  импресивна текстура и  eкстремно мат финиш. Супер лесна формула.

Начин на употреба: Протресете пред употреба. Испрскајте на сув корен и/или должини, работете  со раце за текстурирање.

Достапност: На залиха
Опис

Спреј пудра во прав за креирање груба текстура, со волумен и мат финиш.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STMNT SPRAY POWDER 4 GR
1.400,00 ден