STYLE FINISH HAIR GLUE 150 ML

590,00 ден

Екстремно цврста крема за обликување на коса со сјаен финиш.

Достапност: На залиха
Опис

Крем за обликување на косата кој обезбедува исклучително силна издржливост и нагласен изглед дури и за најпребирливата коса. Косата е под контрола до следното миење. Со овој крем можете да постигнете каква било форма, вклучувајќи ги и испакнатите врвови. Како создаден за кратки фризури на кои им е потребна најголема контрола.

Начин на употреба: Нанесете ја кремата  на сува или влажна коса, а потоа стилизирајте по желба за долга и трајна фризура.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STYLE FINISH HAIR GLUE 150 ML
590,00 ден