WELLA COLOR FRESH COLOR MASK MINT 150ML

1.450,00 ден

Маска во боја за освежување или тонирање на фарбана ,прирoдна или бланширана коса.

Достапност: На залиха
Опис

Совршенa маска за коса  во боја со која ќе ја освежите бојата на вашата коса и ќе и овозможите повторно да заблеска во полн сјај.Збогатена со масло од авокадо за дополнително потхранување на вашата коса .Вегански производ без силикони

Начин на употреба:Се нанесува на измиена и со пешкир просушена коса рамномерно по целата должина .По 10 минути се плакне со вода .Не се користи друга маска за коса по неа.При нанесување користете ракавици.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

WELLA COLOR FRESH COLOR MASK MINT 150ML
1.450,00 ден