AMERICAN CREW WIN 100ML

2.450,00 ден

Тоалетна вода за мажи, AMERICAN CREW WIN со богат, интензивен и уникатен мирис.

Ја нагласува класичната машка елеганција, со своите егзотични ноти на бергамот, мандарина и морско оревче со нежно влијание на каранфилче, ким и цимет, комбинирани со ноти напачули, трева од ветивер и килибар.

Погоден за секојдневна употреба.

ГОРНИ НОТИ: бергамот, мандарина и морско оревче

СРЕДНИ НОТИ: каранфилче, ким и цимет

ДОЛНИ НОТИ: пачули, трева од ветивер и килибар

Достапност: На залиха
Категории ,
Опис

Тоалетна вода за мажи со богат и уникатен мирис.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

AMERICAN CREW WIN 100ML
2.450,00 ден