BARABA MEN’S SHAMPOO 1000 ML

990 ден

Секојдневен машки шампон идеален за секојдневна употреба со – PH 5,5.Неговите состојки за чистење, смирување и омекнување идеално ја негуваат и заштитуваат косата на која и е потребно често миење. Не ги иритира очите. Достапен е во заводлив, машки мирис.Не содржи парабени.

Опис

Секојдневен машки шампон идеален за секојдневна употреба.