FRIZZ DISMISS ANTI-STATIC OIL MIST 125 ML

1.940,00 ден

Redken Frizz Dismiss Anti-Static Oil Mist е лесно масло за коса против фриз, кое веднаш ги измазнува разлетаните прамени без да ја натешне косата. Формулата се одликува со Redken’s Smoothing Complex со масло од Babassu  за зголемена мазност и контрола на разлетувањето.

Начин на употреба: Нанесете на чиста, влажна, исушена со пешкир или на сува коса .

Достапност: На залиха
Опис

Redken Frizz Dismiss Anti-Static Oil Mist е масло за коса против фриз ефект, кое веднаш ги скротува разлетаните прамени без да ја натежне  косата,давајќи и инзвонреден сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FRIZZ DISMISS ANTI-STATIC OIL MIST 125 ML
1.940,00 ден