BARBA HAIR & BEARD POMADE 125 ML

1.100,00 ден

Помада за силно држење и сјај  на брадата и косата. Дисциплинирајте ја дури и најнепослушната коса/брада.Кокосовото масло и природниот пчелин восок третираат, омекнуваат и додаваат сјај за совршен, уреден „изглед“. Заводлив, машки мирис. Без парабени и силикони.

Начин на употреба: Се нанесува мала количина на косата и брадата и се стилизира по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Помада за силно држење и сјај  на брадата и косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BARBA HAIR & BEARD POMADE 125 ML
1.100,00 ден