BARBA MATT PASTE STRONG HOLD 125 ML

1.200,00 ден

Мат паста за коса која обезбедува силно држење, овозможувајќи им на мажите лесно да манипулираат со својата коса. Ланолинот ја хидрира косата, а пчелиниот восок создава заштитен слој на влакното. Без SLES и парабени.

Начин на употреба: Нанесете мала количина и втријте ја во дланките.нанесете на косата и стилизирајте по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Мат паста за коса која обезбедува силно држење.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BARBA MATT PASTE STRONG HOLD 125 ML
1.200,00 ден