FIBER GROOMING FOAM 200ml

1.200,00 ден

Лесна, влакнеста пена со средна јачина, овозможува волумен и лесно обликување на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Лесна, влакнеста пена за коса која овозможува волумен и лесно обликување на косата со средна јачина на зацврстување и сјај.
Овозможува волумен, долготрајно средно држење, заштита од топлина, природен сјај финиш и и додава живост и текстура на косата.
Се протресува добро пред употреба, се нанесува умерена количина на мокра коса и се остава природно да се исуши или се стилизира со фен.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FIBER GROOMING FOAM 200ml
1.200,00 ден