TECHSERIES CONTROL FOAM 200ml

1.500,00 ден

Пена која им дава на мажите и на нивните стилисти едноставен, прецизен и моќен начин за манипулирање со волуменот, контролата и текстурата на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Пена која им дава на мажите и на нивните стилисти едноставен, прецизен и моќен начин за манипулирање со волуменот, контролата и текстурата на косата.
Овозможува долгорочно држење и контрола со среден сјај.
Содржи:
Кератин амино киселини- Високо специјализиран протеин кој помага во зајакнување на косата.
Полимери- Обезбедува долготрајно држење.
Фиксативни полимери- И додава волумен на косата.
Се протресува пред употреба, се нанесува умерена количина на мокра коса и се остава природно да се исуши или се стилизира со фен.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

TECHSERIES CONTROL FOAM 200ml
1.500,00 ден