EKSPERIENCE SCALP COMFORT SHAMPOO 250ml

1,250 ден

Шампон за осетлив скалп.

Категорија: ,

Опис

Шампон за осетлив скалп.
Содржи комплекс аквамарис, елена алга, кафеава алга, бисаболол, пантенол и екстракт од костен, кои помагаат во спречуање на стареењето на скалпот и косата.