FRIZZ DISMISS INSTANT DEFLATE OIL-IN-SERUM 125 ML

1,940 ден

Redken Frizz Dismiss Instant Deflate е серум во масло за коса кој помага во контролата на разлетувањето кај нескротлива  коса, предизвикано од влажност. Формулата содржи Redken’s Smoothing Complex со масло од бабасу  за зголемена управливост, мазност и сјај.

Начин на употреба: Нанесете на чиста, влажна, исушена со пешкир или на сува коса.

Опис

Масло во серум за нескротлива коса, кое го контролира фриз ефектот предизвикан од влажност.