ICE CREAM HAIR LIFT SERUM 100ml

1.280,00 ден

Регенерирачки серум за зрела, порозна и третирана коса.
Идеален за жени над 35 години

Достапност: На залиха
Опис

Регенерирачки серум за зрела, порозна и третирана коса.
Идеален за жени над 35 години.
Колагенот ја враќа јачината и волуменот на косата, Еластинот обезбедува природно тело, Сафир микро-кристалите имаат антиоксидативни својства и маслото од памук овозможува заштита од надворешни штетни влијанија и ја остава косата свиленкаста и лесна за чешлање.
Се нанесуваат неколку капки на сува или влажна коса, и се продолжува со стилизирање. Не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM HAIR LIFT SERUM 100ml
1.280,00 ден