ICE CREAM PRO-AGE TREATMENT 100ml

1.280,00 ден

Идеален третман за реструктуирање на оштетена, измачена и безживотна коса.

Достапност: На залиха
Опис

Третман за реструктуирање на оштетена коса со масло од арган.
Специфичната синергија на неговите ботанички активни состојки, јојоба масло и сончоглед обезбедуваат ефикасно анти-старосно дејство. Ја штити  косата од слободни радикали, ја хидрира, ја храни и ја остава косата свиленкасто мека без да ја натежне.
Идеале третман за оштетена, измачена и безживотна коса.
Се нанесува мала количина со рацете и се остава да се исуши.
Не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM PRO-AGE TREATMENT 100ml
1.280,00 ден