ICE CREAM LISS PERFECT SHAMPOO 1000ml

1,090 ден

Шампон на база на кавијар, млеко од гарденија и шеа путер.

Категорија: , таг

Опис

Шампон на база на кавијар, млеко од гарденија и шеа путер.
Чисти, потранува и ја дисциплинира косата оставајќи ја мека и сјајна, исто така го елеминира прекршувањето и ја прави лесна за исправање.