IMEL KERATIN INFUSION CONDITIONER 1000ml

1,090 ден

Кондиционер за хидратација, заштита и длабинско обновување на оштетена коса.
Imel Keratin Infusion кондиционер за силна хидратација кој ја заштитува и онбновува косата во подлабоките слоеви.
Инфузиран е со хидролизиран кератин за да го намали ефектот на нескротлива коса, овој балзам нежно ја измазнува и ја прави косата мека и ревитализирана со неверојатен сјај.
Се препорачува за сите типови на коса, вклучувајќи сува, оштетена и коса третирана со кератин.
Без НЛС – ПАРАБЕНИ – СИЛИКОНИ.

 

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за хидратација и обновување на оштетена коса.