Inebrya Bionic Color 6/4 – Dark Blonde Copper 100ml

670,00 ден

Inebrya Bionic Color – Фарба за коса без амонијак.

Достапност: На залиха
Опис

Inebrya Bionic Color е иновативна професионална фарба за коса без амонијак , која ги комбинира козметичките и кондиционерските својства на колагенот со осветлувачките и ревитализирачките придобивки на Sapphire Micro-кристалите за тотални, чисти, униформни и заштитени резултати на боја. Реструктуираните квалитети на Кератин заедно со негувањето и омекнувачките својства на памучно масло изведуваат вистинско регенерирачко дејство за време боењето на косата.
Гарантираат 100% покривност на седи влакна со богати, интензивни и брилијантни бои, кои во целост ја почитуваат и структурата на косата и рамнотежата на скалпот.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

Inebrya Bionic Color 6/4 – Dark Blonde Copper 100ml
670,00 ден