KEUNE CARE DERMA REGULATE SHAMPOO 300 ML

780,00 ден

Шампон за длабинско прочистување на масен скалп и коса.Шампонот работи напорно за да ја врати природната рамнотежа на скалпот. Неговиот комплекс за контрола со мешавина од био-сулфур и бетаини го контролира производството на себум и го балансира скалпот. Шампонот е цврст за маснотии, но благ на вашата коса. Со редовна употреба, очекувајте смирен, чист скалп, убаво чувство на свежина и прекрасна мека коса.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за длабинско прочистување на масен скалп и коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE CARE DERMA REGULATE SHAMPOO 300 ML
780,00 ден