KEUNE CARE DERMA SENSITIVE SHAMPOO 300 ML

960 ден

Смирувачки шампон специјално формулиран за оние со чувствителна кожа. Прецизно формулиран со состојки без алергени,активно го намалува црвенилото, чешањето и иритацијата. Формулиран е без сулфати, алкохол и адитиви за боја и има ниско-алергенски мирис. Со посветена употреба, очекувајте мирен, смирен скалп и мека, здрава коса.

Опис

Смирувачки шампон специјално формулиран за оние со чувствителна кожа.