KEUNE CARE CURL CONTROL MASK 200 ML

1,490 ден

Длабоко навлажнувачкa маска за нега на виткана и брановидна коса. Збогатена со шеа путер, кератин, масло од малина и сончоглед кои  длабоко ја хранат косата и додаваат сјај,истовремено навлажнувајќи ја  и спречувајќи  појава на фриз ефект.

Начин на употреба: се нанесува на влажна коса , се остава да делува 5-10 минути и се плакне.

Опис

Длабоко навлажнувачкa маска за нега на виткана и брановидна коса.