KEUNE CARE DERMA SENSITIVE MASK 200 ML

1,400 ден

Маска наменета за осетлив скалп и коса ,која длабински ги смирува и хидрира сувите и иритирани скалпови. Дерматолошки одобрената формула веднаш го намалува чешањето додека богатата маска длабински ја хидрира косата.

Начин на употреба: се нанесува на измиена коса по целата должина и се одтава да делува од 3- 5 минути па се плакне.

Опис

Маска наменета за осетлив скалп и коса ,која длабински ги смирува и хидрира сувите и иритирани скалпови.