KEUNE CARE DERMA SENSITIVE LOTION 75 ML

1.100,00 ден

Третман во лосион специјално дизајниран  за оние со чувствителен и иритиран  скалп. Прецизно формулиран со состојки без алергени, лосионот Derma Sensitive го намалува црвенилото, чешањето, воспалението и иритацијата. Формулиран е без адитиви во боја и има ниско-алергенски мирис. Со посветена употреба, очекувајте смирен скалп.

Начин на употреба: се нанесува на чист и измиен склап и не се плакне. Се препорачува да се користи 2-3 пати неделно.

Достапност: На залиха
Опис

Третман во лосион специјално дизајниран  за оние со чувствителен и иритиран  скалп.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE CARE DERMA SENSITIVE LOTION 75 ML
1.100,00 ден