KOLESTON PERFECT 8/73 LIGHT BLONDE BROWN GOLD ME+ 60ml

980,00 ден

Фарба за коса Koleston Perfect 8/73 Light Blonde Brown Gold 60ml.

Достапност: Нема на залиха
Опис

Мистериозна и сензуална боја за коса со палета од раскошни, природни, богати, топли и ладни нијанси.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување