REVLONISSIMO COLORSMETIQUE™ 6DN DEEP NATURAL DARK BLONDE 60 ML

750,00 ден

Професионална фарба за коса со амонијак.

Достапност: На залиха
Опис

Професионална фарба за коса која нуди:

– Резултати со живописни и софистицирани бои за коса

– Формули кои нудат врвни технологии и врвни перформанси

– До 100% покривност на седи влакна

– Врвен комплекс за боја и нега кој го зајакнува, запечатува и штити интегритетот на косата одвнатре

– Прецизно професионално трајно таложење на бојата на косата за видлив, софистициран, реален резултат на боја

– Опсег на бои формулиран како да содржи маска за коса

– Дерматолошки тестирана и нежна за скалпот.

Збогатена со:

Хијалуронска киселина: позната по своите навлажнувачки својства.

Фито-кератин: помага да се заштити, поправа и зајакне оската на влакното, го подобрува протеинскиот интегритет одвнатре и ја зајакнува состојбата на косата.

Антиоксидантна молекула: ја контролира брзината на реакцијата на боење за подолготрајни резултати.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

REVLONISSIMO COLORSMETIQUE™ 6DN DEEP NATURAL DARK BLONDE 60 ML
750,00 ден