SCALP CLINIX FLAKE CONTROL SHAMPOO 300 ML

1.480,00 ден

Дерматолошки тестиран шампон против првут.Формулите со биотичка технологија нежно ги отстрануваат видливите снегулки и помагаат да се поддржи микробиомската рамнотежа на скалпот.Збогатен со Октопирокс , активна состојка која може да навлезе во клеточниот ѕид на габата што го ствара првутот,како што е видот Malassezia и е вообичаен додаток во производите против првут.Обезбедува смирувачко чувство без чешање кај иритираниот скалп со ефект на ладење.

Достапност: На залиха
Опис

Дерматолошки тестиран шампон против првут.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SCALP CLINIX FLAKE CONTROL SHAMPOO 300 ML
1.480,00 ден