SCHWARZKOPF BONACURE MOISTURE KICK SHAMPOO 500 МL

1.400,00 ден

Хидратантен шампон специјално формулиран за нежно чистење и негување на нормална до сува, брановидна или кадрава коса.Формулата содржи глицерол кој ја враќа влажноста на косата и ја прави косата мека,здрава,еластична и хидрирана до 48 часа. Не содржи парабени,силикони и вештачки бои.Начин на употреба:Се нанесува на влажна коса,масирате а потоа темелно плакнете.

Достапност: На залиха
Опис

Хидратантен шампон специјално формулиран за нежно чистење и негување на нормална до сува, брановидна или кадрава коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SCHWARZKOPF BONACURE MOISTURE KICK SHAMPOO 500 МL
1.400,00 ден