BONACURE CP MOISTURE KICK TRETMENT MASK 200 ML

1.400,00 ден

Сувата, кршлива па  и кадрава коса дефинитивно ќе ја сакаат оваа маска за коса. Обезбедува интензивна хидратација и го враќа природното отскокнување и еластичност на косата. Благодарение на технологијата за изедначување на клетките, веганскиот кератин и глицеролот, косата длабоко се храни со секоја употреба. Косата останува мазна, мека и со неодолив сјај додека се враќа балансот на влага. Третманот дава чувство на хидрираност на косата до 48 часа . Производот е вегански и без вештачки бои,парабени силикони и сулфати.

Начин на користење: По миењето со шампон, исушете ја косата со пешкир. Нанесете го третманот по должините  и краевите и масирајте. Оставете да делува 10 минути, а потоа исплакнете темелно.

Достапност: На залиха
Опис

Интензивна маска за нега и хидратација на многу сува коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE CP MOISTURE KICK TRETMENT MASK 200 ML
1.400,00 ден