BONACURE CP MOISTURE KICK CURL BOUNCE CREAM 150 ML

1.500,00 ден

Хидратантна крема за нега, хидратација и обликување на брановидна и виткана коса. Оваа крема за локни содржи глицерол, кој помага да се одржуваат оптималните нивоа на влажност и ја остава косата да се чувствува еластична и хидрирана до 48 часа. Еластичноста и дефиницијата се подобрени. Овој вегански производ за нега на коса е ослободен од силикони и вештачки бои.Oбезбедува топлинска заштита со цел да се минимизираат оштетувањата предизвикани од сушење со фен или термичкo стилизирање.

Начин на користење: Нанесете ја кремата на сува или исушена коса со пешкир и обработете ја. Не плакнете. Стил по желба.Кога се нанесува на влажна коса, Curl Bounce создава прекрасни, дефинирани кадрици. На сува коса, може да се користи за повторно активирање на бранови и кадрици на кои им недостасува мекост и отскокнување.

Достапност: На залиха
Опис

Хидратантна крема за нега, хидратација и обликување на брановидна и виткана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE CP MOISTURE KICK CURL BOUNCE CREAM 150 ML
1.500,00 ден