SERIE EXPERT ABSOLUT REPAIR MASK 250 ML

1.900,00 ден

Маска за обнова на многу оштетена и третирана коса со нормално до дебело влакно.Маска која помага во обновувањето на липидите на влакното, кои се губат преку употреба на хемикалии, хемиски третмани, механички стајлинзи и надворешни штетни влијанија.Ја остава косата мека, сјајна и здрава.

Начин на употреба:Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир и се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Маска за обнова на многу оштетена и третирана коса со нормално до дебело влакно.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT ABSOLUT REPAIR MASK 250 ML
1.900,00 ден