SERIE EXPERT SCALP ADVANCED ANTI-OILINESS SHAMPOO 300 ML

1.450,00 ден

Шампон за дермо-прочистување на масен скалп. Овој лесен шампон  го прочистува скалпот и косата од остатоци, пот и себум за посвежо и почисто чувство. Концентриран со 3% AHA, киселина растворлива во вода. Помага да се прочисти површината на скалпот за да можат да се генерираат нови клетки. Без силикони, сулфати, алкохол и вештачки бои.

Достапност: На залиха
Опис

Нежен шампон за комплетно прочистување на масниот скалп.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT SCALP ADVANCED ANTI-OILINESS SHAMPOO 300 ML
1.450,00 ден