SERIE EXPERT SCALP ADVANCED ANTI-DISCOMFORT SOOTHER TREATMENT 200 ML

1.700,00 ден

Интензивен третман за смирување формулиран за чувствителен и иритиран  скалп. Овој лесен гел интензивно и моментално ја смирува  непријатноста на скалпот, без да ја натежне косата. Косата е веднаш мазна и отплеткана. Збогатен со ниацинамид, витамин од семејството Б3, познат по својата регулаторна и смирувачка моќ. НАУЧНО ДОКАЖАНА ЕФИКАСНОСТ: По само 1 употреба, +83% смирување и +96% хидрирана  коса.

Начин на употреба: По шампонот, нанесете рамномерно на влажен скалп и коса. Нежно масирајте со кружни движења и со најмекиот дел од врвот на прстите. Оставете да делува 3-5 мин. Исплакнете темелно.

Достапност: На залиха
Опис

Интензивен смирувачки третман за иритиран и осетлив скалп.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT SCALP ADVANCED ANTI-DISCOMFORT SOOTHER TREATMENT 200 ML
1.700,00 ден