SERIE EXPERT SERIOXYL ADVANCED HAIR SERUM 90 ML

2.850,00 ден

Serioxyl Denser – иновативен серум од линијата Serioxyl за опагање на коса.Со секојдневно користење на овој серум  во времетраење од 3 месеци,може да очекувате до 1700 нови влакна и зголемена густина на вашата коса.Серумот се користи многу едноставно.Се нанесува со пипета директно на скалпот, а потоа со благо масирање се втрива во кожата. За да се постигне ефектот, потребно е да се нанесува секоја вечер, три месеци

Достапност: На залиха
Опис

Serioxyl Denser – иновативен серум од линијата Serioxyl за опагање на коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT SERIOXYL ADVANCED HAIR SERUM 90 ML
2.850,00 ден