BLONDESSE MIRACLE NECTAR MASK 1000ml

1.450,00 ден

Третман-Маска за хидратација и сјај на руса изветвена и кршлива коса.

Достапност: На залиха
Опис

Третман-Маска збогатена со хранливи бустери за сите нијанси на руса коса.
Има антизагадувачки ефект, идеална за кршлива коса која е избледена.
И дава значително подобар сјај и ја смирува структурата на коса и ја усовршува бојата.
Ја остава косата повитална, измазнета и хидрирана.
Збогатена со алое вера и кокосово масло.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5-10 минути и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BLONDESSE MIRACLE NECTAR MASK 1000ml
1.450,00 ден