STYLE FINISH WAX 100 ML

490 ден

Восок за коса со флексибилно држење и сјаен финиш.

Опис

Восок кој и дава текстура и сјај на косата. Одличен е за кратка коса и истакнати врвови. Создаден за густа, виткана и непослушна коса и за сите кои сакаат природно држење и висок сјај.

Начин на употреба: Нанесетена сува коса, а потоа стилизирајте по желба за долга и трајна фризура.