VOLUME GROOMING 250ml

850,00 ден

Екстремно долготрајна течност, идеална за создавање на обемни и цврсти фризури со есктремна леснотија.

Достапност: На залиха
Опис

Екстремно долготрајна течност, идеална за создавање на обемни и цврсти фризури со есктремна леснотија. Ја остава косата густа, здрава и сјајна.
Збогатен со органски состојки од црн и зелен чај и со антиоксидантни и анти-старечки ефекти. И дава волумен и густина на вашата коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

VOLUME GROOMING 250ml
850,00 ден