BARBA HAIR LOSS SHAMPOO 300 ML

850,00 ден

Шампон против опаѓање кој ја храни косата и коренот и го спречува опаѓањето.Исто така ги зајакнува фоликулите и ја стимулира и потикнува пролиферацијата и синтезата на клетките.Содржи витамини,инозитол,DL-Ethylpantol и сулфур-аминокиселини.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон против опаѓање.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BARBA HAIR LOSS SHAMPOO 300 ML
850,00 ден