KEUNE 1922 CLASSIC GEL 150 ML

950,00 ден

Гел со најсилен фактор на фиксација и сјај.Го фиксира секој стил на фризура.Содржи керати и коноп.Се нанесува на сува или влажна коса.

Достапност: На залиха
Опис

Гел со најсилен фактор на фиксација и сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE 1922 CLASSIC GEL 150 ML
950,00 ден