EIMI BOOST BOUNCE CURL MOUSSE 300ml

1.530,00 ден

Пена за истакнување и дефинирање на локни.

Достапност: На залиха
Опис

Пена за истакнување и дефинирање на локни.
Ја штити косата при фенирање.
Ги истакнува и дефинира локните, и не дозволува нивно олабавување.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, и потоа се продолжува со стилизирање.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EIMI BOOST BOUNCE CURL MOUSSE 300ml
1.530,00 ден