FIBRE CLINIX FORTIFY SHAMPOO 300 ML

1,480 ден

Шампон за обновување и зајакнување на многу оштетена и третирана коса.Збогатен со Triple Bonding & C21 Technology за оштетена и преобработена коса. Формулата со ниацинамид ги зајакнува и храни влакната на косата. Нежно ја чисти оштетената коса и ја подготвува за режимот на нега .Ги обновува, ревитализира и зајакнува влакната на косата.

Опис

Шампон за обновување и зајакнување на многу оштетена и третирана коса.