ILLUMINA 4/ – Castano Medio COLOR 60ml

1.180,00 ден

Illumina фарба за коса.

Достапност: На залиха
Опис

IllUMINA COLOR , фарбата со:
патентирана Microlight технологија за
исклучителна заштита на површината на влакното,
задржување на транспарентноста,
и до  покривање на седата коса
и 70% повеќе сјај на било која светлина!

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ILLUMINA 4/ – Castano Medio COLOR 60ml
1.180,00 ден