KEUNE CARE ABSOLUT VOLUME CONDITIONER 250 ML

850 ден

Kондиционер за тенка  и безживотна коса кој ја прави да изгледа  полна,кондиционирана и навлажнета. Збогатен  со навлажнувачки, згуснувач провитамин Б5, како и со зајакнувачки пченични протеини.не ја натежнува косата.

Начин на употреба: се нанесува на измиена и со пешкир просушена коса ,се остава да делува неколку минути и се плакне.

Опис

Kондиционер за тенка  и безживотна коса кој ја прави да изгледа  полна,кондиционирана и навлажнета.