KEUNE CARE SATIN OIL MASK 200 ML

1.450,00 ден

Луксузна, ултра хидратантна маска совршена за безживотна, сува коса. Интензивно ја навлажнува и негува косата, го третира секој дел одвнатре. Косата станува многу мека, сјајна и свиленкаста по употребата на маската.Збогатена со 3 волшебни состојки :масла од Maracuja, baobab & monoi.Ја разубавува косата без да додаде маснотија или тежина.

Начин на употреба:Користете еднаш или двапати неделно.Нанесете на влажна и измиена коса оставете да делува 5-10 минути па потоа темелно исплакнете.

Достапност: На залиха
Опис

Луксузна, ултра хидратантна маска совршена за безживотна, сува коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE CARE SATIN OIL MASK 200 ML
1.450,00 ден