KEUNE CARE SATIN OIL SHAMPOO 300 ML

780,00 ден

Шампон кој ја трансформира безживотната, сува коса во свилено-мека со прекрасен сјај. Маслото од маракуја, баобаб и монои длабински ја навлажнуваат без да ја направат вашата коса тешка или мрсна.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон кој ја трансформира безживотната, сува коса во свилено-мека со прекрасен сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE CARE SATIN OIL SHAMPOO 300 ML
780,00 ден