KEUNE CARE VITAL NUTRITION CONDITIONER 250 ML

850 ден

Хранлив кондиционер за нега и хидратација на сува,оштетена и безживотна коса. Богата формула направена од провитамин Б5, кој навлегува длабоко под површината на секое влакно за да внесе влажност. Шеа путерот е уште еден супер навлажнувач и додава прекрасен сјај. Овие состојки се доставуваат директно во највнатрешната структура на косата благодарение на технологијата Nutri-Injection. Погоден за сите типови на коса на кои им е потребна хидратација.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса и се остава да делува неколку минути, па темелно се плакне.

Опис

Хранлив кондиционер за нега и хидратација на сува,оштетена и безживотна коса.