KEUNE CARE VITAL NUTRITION THERMAL CREAM 140 ML

990,00 ден

Хранлив крем за хидратација и заштита на сувата и оштетена коса од топлина при термичко стилизирање.Термичкиот крем формира заштитен слој околу вашата коса за да ја заштити од топлината на вашата алатка за стилизирање. По обликувањето, вашата коса останува еластична, мазна и лесна за чешлање . Совршено за сува, оштетена или кршлива коса.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса пред термичко стилизирање и не се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Хранлив крем за хидратација и заштита на сувата и оштетена коса од топлина при термичко стилизирање.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE CARE VITAL NUTRITION THERMAL CREAM 140 ML
990,00 ден