KEUNE CARE VITAL NUTRITION PROTEIN SPRAY 200 ML

950,00 ден

Повеќенаменски спреј  за хидратација и заштита на вашата коса од хемикалии или топлина, што го прави совршен за употреба пред третман со боја или термичко обликување. Протеинскиот спреј Vital Nutrition, исто така, длабоко ја навлажнува, додава сјај и ја прави вашата коса лесна за чешлање – совршено за сува, оштетена коса која е склона кон кршење.

Начин на употреба:Испрскајте на влажна коса и исплакнете или не, ако сметате дека на вашата коса и треба поголема влажност.

Достапност: На залиха
Опис

Повеќенаменски спреј  за хидратација и заштита на вашата коса од хемикалии или топлина, што го прави совршен за употреба пред третман со боја или термичко обликување.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE CARE VITAL NUTRITION PROTEIN SPRAY 200 ML
950,00 ден